سبد خرید 0

خرید کالای دیجیتال بصورت اقساط

بازدیدها: 630

خرید اقساطی

خرید اقساطی

یکی از مهم ترین خدمات فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال در سال های اخیر، امکان خرید برای تمامی محصولات بوده. تا افرادی که قصد خرید از بخش‌های مختلف را دارند، بتوانند با خیالی آسوده خریدی مطلوب را تجربه کنند. در این مجموعه می توانید کالای خود را با اقساط 1 تا 24 ماهه خرید کنید.

فروشگاه آل دیجیتال در این سال ها تلاش خود را بر این نهاده است. تا با ارگان های زیادی همکاری داشته باشد. مشتریان گرامی می توانند از طریق ضمانت طلا یا چک کارمندی ، لپ تاپ و کامپیوتر را بصورت اقساط از فروشگاه آل دیجیتال خرید نمایند.

لپ تاپ های برند ایسوس ،مایکروسافت ،اپل ،اچ پی ، لنوو و ایسر در فروشگاه موجود می باشد.تنوع محصولات در فروشگاه آل دیجیتال باعث می شود شما عزیزان گزینه مناسب تری را انتخاب و خرید نمایید. همکاران ما در فروشگاه آل دیجیتال آماده ارائه مشاوره در مورد خرید لپ تاپ و کامپیوتر به شما مشتریان گرامی می باشند.

توجه !

به دلیل شرایط به وجود آمده در بازار کشور و نوسانات شدید ارز و تاثیر مستقیم و شدید آن روی کالای دیجیتال.متاسفانه در حال حاضر، امکان خرید قسطی برای تعداد محدودی از کالاها، وجود دارد. ما تمام تلاش خود را گذاشته ایم تا در شرایط کنونی هنوز هم این امکان برای خریدارانی اعم از دانش آموزان و دانشجویان عزیز که نیاز ضروری به کالای دیجیتال دارند، بتوانند در اسرع وقت کالای خود را تهیه نمایند.

برگشت به بالا