بازدیدها: 0

شرایط و قوانین خرید اینترنتی

بازدیدها: 10

شرایط و قوانین خرید و مرجوع کردن کالا ، استرداد وجه و ارسال کالا در فروشگاه آل دیجیتال

قوانین خرید کالا :

یکی از اهداف اولیه و مهم در فروشگاه آل دیجیتال بندرعباس عرضه کالاهای اصلی با قیمت مناسب بوده است. در این راستا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دارای گارانتی معتبر بوده. و چنانچه کالایی فاقد گارانتی باشد. در توضیحات کالا حتما ذکر شده است. لذا مشتریان گرامی میتوانند. با اطمینان و خیال راحت کالاهای مورد نظر خود را با شرایط ذکر شده خریداری نمایند. جهت شفاف سازی خرید ،کلیه شرایط و قوانین خرید اینترنتی در ذیل توضیح داده شده است.

قوانین مرجوع کردن کالا :

شعار مجموعه آل دیجیتال بندرعباس همواره عرضه کالاهای نو و اصلی بوده است. جهت تحقق این شعار فروشگاه برای عودت کالا شرایط خاصی در نظر گرفته است.

عودت کالا به علت انصراف مشتری از خرید : قبل از باز کردن بسته بندی امکان عودت کالا وجود داردـ با توجه به اینکه باز شدن پلمپ اولیه کالای خریداری شده منجر به مستعمل شدن کالا میگردد. و کالا از حالت نو خارج میگردد. و فروش این کالا به مشتری دیگر مغایر با سیاست فروش کالای نو و اصلی می باشد. لذا در صورت باز شدن بسته بندی امکان عودت وجود ندارد.

عودت کالا به علت خرابی باکس و یا ضربه دار بودن ظاهری جعبه کالا : در اینصورت خریدار باید بدون باز کردن جعبه، کالا را عودت دهد. و جایگزین آن کالا مجددا ارسال خواهد شد. البته پشنهاد ما این است حتما قبل از عودت کالا با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید. چنانچه جعبه کالای ضربه دیده بدون هماهنگی با فروشگاه باز گردد. امکان عودت کالا میسر نمی باشد.

عودت کالا به علت خرابی بعد از باز شدن بسته بندی : چنانچه محصول خریداری شده دارای گارانتی باشد. فروشگاه آل دیجیتال ، کالا را دریافت و مراحل گارانتی را انجام و پیگیری خواهد نمود. و چنانچه کالا بدون گارانتی باشد. حداکثر 24 ساعت از تاریخ تحویل امکان مرجوعی کالا وجود دارد.

قوانین عودت هزینه :

در صورتیکه شرایط ذکر شده در قوانین مرجوع کردن کالا رعایت شده باشد. از تاریخ دریافت کالا توسط فروشگاه و تایید واحد فروش، مبلغ فاکتور خریداری شده بین 2 تا 10 روز کاری به حساب مشتری برگشت خواهد شد.

قوانین ارسال کالا :

ارسال در استان هرمزگان : ارسال کالا در بندرعباس بصورت آنی و ارسال در روز خرید کالا می باشد. ارسال کالا به سایر شهرستان های استان هرمزگان نیز بین 1تا 24 ساعت می باشد.

ارسال کالا به سایر استانهای ایران : با توجه به قوانین موجود در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و امکان عودت کالا توسط ارگانهای انتظامی (علیرغم مجاز بودن کالاها و داشتن گارانتی اصلی ) ، ارسال کالا به سایر استانها دارای محدودیت می باشد. لذا مشتریان گرامی حتما قبل از خرید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایند.

برگشت به بالا
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.